Home » סקירת מוצרים להסרת שיער

סקירת מוצרים להסרת שיער

סקירת מוצרים להסרת שיערככל שחולפות השנים, גוברת בעיני רבים מאיתנו המודעות כי מראה גוף חלק נחשב לאסתטי יותר.

הבעיה, אם אפשר לקרוא לה כך, היא שהגוף, באופן טבעי, רק מצמיח עוד ועוד שערות.

דבר זה פוגם בביטחון העצמי של רבים מאיתנו, גברים ונשים כאחד, וגורם לרצון לבחור באחד הפתרונות כיום להסרת שיער.

החדשות הטובות הן שקיימים כיום לא מעט מוצרים להסרת שיער, חלקם אפילו עושים זאת לצמיתות.

הפתרון הבסיסי: גילוח

עבור המעוניינים בהסרת שיער, אין פתרון פשוט יותר מאשר מכשירי הגילוח השונים, ובעיקר סכיני גילוח. גילוח שיער, באופן זה, אפשרי בכל רגע נתון, והוא נמשך פרק זמן קצר ביותר.

החיסרון העיקרי של הגילוח נוגע לעובדה שהוא רק מעודד צמיחה מחודשת של השיער, וכן עלול להביא לפצעונים או לגירויים שונים בעור.

עלות הסכינים משתנה בהתאם לאיכותם – לרוב היא נעה בין 20 ל-100 ש"ח לשלישיית סכינים.

משחות ותכשירים

בשנים האחרונות, הולך וגובר השימוש בקרמים, משחות או ספריי להסרת שיער. אלה פועלים באופן דומה לשיטות הגילוח – הסרת השיער מבלי לפגוע בשורשים שלו. חלק מאותם תכשירים נועדו למריחה באמצעות כף היד, בעוד אחרים ניתנים בהתזה.

יש להדגיש כי הסרת שיער בדרך זו אינה אפשרית מכל אזור בגוף. למעשה, ברוב המקרים השימוש מוגבל לגפיים, לבית השחי או לאגן. פתרון זה נטול כאבים, אך נחשב ליקר יותר מזה הקודם.

שעווה

עבור רבים, לא ניתן לדבר על הסרת שיער מבלי להזכיר את השעווה המפורסמת. זו תגיע לרוב ממקור צמחי או מגופם של בעלי חיים, ותחומם לצורך ההסרה: השעווה, בצורתה הנוזלית, מונחת על השערות.

כאשר היא מתקררת והופכת למוצקה יותר, הרי שתלישתה, לרוב באמצעות מדבקה מיוחדת, תוציא גם את השערות. למעשה, אפילו גם את שורשי השערות.

שיטה זו, לכן, נחשבת ליעילה יותר מהקודמות, ולו מכיוון שהיא תאפשר "מרווח נשימה" ארוך יותר בין הסרה להסרה (לרוב, כמספר שבועות). מצד שני, אחד מסימני הזיהוי האחרים של השעווה הוא הכאבים הנגרמים בתהליך.

את השעווה ניתן למצוא בצורה של קופסה ביתית לחימום במיקרוגל, ולצידה רצועות מיוחדות. ברשתות הפארם קיימות גם תחבושות אשר מרוחות כבר בשעווה, ובחנויות האלקטרוניקה מכשירים חשמליים למריחת שעווה על הגוף.

מכונות ביתיות להסרת שיער

כיום, ניתן למצוא הרבה מאד מוצרים חשמליים להסרת שיער, אשר עלותם נעה סביב הכמה מאות שקלים. שיטת הפעילות משתנה ממכשיר למכשיר, כשהברירה לרוב היא בין קפיצים ספיראליים (שיטה מסורתית וכואבת), לבין דסקיות נלחצות.

מסירי שיער חשמליים מאופיינים, מצד אחד, ביכולת למרוט אפילו את השערות הזעירות ביותר, אך מן העבר השני – עלולים לגרום לקריעתה של השערה, ולא לתלישתה.

השימוש במכשירים אלה ייעשה כל מספר שבועות. בין מסירי השיער החשמליים, אפשר למנות את "סילק אפיל", "אפיליידי" ו"סופט אנד איזי".

ומה בנוגע להסרת שיער לצמיתות?

אחד החסרונות המרכזיים של מרבית השיטות שפורטו מעלה, הוא פשוט הצורך ההולך וחוזר לעשות זאת פעם אחר פעם.

כדי להימנע מכך, פותחו עם הזמן שיטות להסרת שיער לצמיתות. לרוב, תהיה זו נחלתם של מכוני הקוסמטיקה השונים, באמצעות קרני לייזר או אינפרא אדום, למשל.

עם זאת, אפשר בהחלט למצוא היום גם מכשירים ביתיים להסרת שיער לצמיתות, לרוב בטכנולוגיות דוגמת גלי רדיו, הבזקי אור או לייזר. ייעודם של אלה הוא לטיפול מקומי, כך שעל מנת לקבל תמונה חלקה של הגוף כולו נדרש להתמיד בטיפולים.

מצד שני, כאשר עושים זאת מקבלים תוצאות חיוביות ביותר, הנשמרות לאורך זמן.

המעוניינים להשתמש במכשירים אלה, ביניהם me או i-Lightt, ייאלצו להיפרד מכמה אלפי שקלים.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-9033651

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר